WARSZTATY PLASTYCZNE
DLA DZIECI

CENA I TERMINY ZAJĘĆ

___________________________________________________________________________

Warsztaty plastyczne dla dzieci młodszych (4-10 lat): 2,5 lub 3 godziny w tygodniu - 160zł/miesiąc
___________________________________________________________________________

Warsztaty plastyczne dla dzieci starszych (10-13 lat): 3 godziny w tygodniu - 160zł/miesiąc

___________________________________________________________________________

Zniżki dla rodzeństwa - 2 osoby 280zł/miesiąc, 3 osoby 360zł/miesiąc

Warsztaty plastyczne dla młodszych dzieci obejmują 2,5 godzinne zajęcia raz w tygodniu i odbywają się od poniedziałku do piątku w godzinach od 16.30 do 19.00 a także w soboty w godzinach od 9.00 do 11.30 i od 12.00 do 14.30 w pracowni przy ulicy Białej Bramy 10 II p w Gliwicach.

Wszystkie materiały plastyczne do pracy dla dzieci zapewnia pracownia!
___________________________________________________________________________

Warsztaty plastyczne dla starszych dzieci obejmują 3 godzinne zajęcia raz w tygodniu i odbywają się od poniedziałku do piątku w godzinach od 16.00 do 19.00 a także w soboty w godzinach od 9.00 do 12.00 i od 12.30 do 15.30 w pracowni przy ulicy Białej Bramy 10 II p w Gliwicach.

Powyżej 13 lat zapraszamy na zajęcia do pracowni na Zwycięstwa 36 w Gliwicach.

W roku szkolnym 2018/19 uruchamiamy także zajęcia plastyczne dla dzieci i młodzieży w naszej nowej pracowni w Katowicach przy ul. Dworcowej 13. Szczegółowy harmonogram zajęć opublikujemy już wkrótce, można się już wstępnie zapisywać. Zapraszamy!
Rybnik Tychy warsztaty plastyczne dla dzieci Pracownia UFFO Smolnica zajęcia plastyczne dla dzieci Ruda Śląska plastyka dla dzieci i młodzieży zajęcia plastyczne dla dzieci Chorzów warsztaty plastyczne dla dzieci Chorzów Knurów zajęcia plastyczne dla dzieci Tychy Sośnicowice Bytom pracownia plastyczna Brzezinka warsztaty plastyczne dla dzieci Ruda Śląska Zbrosławice zajęcia plastyczne dla dzieci Gliwice warsztaty plastyczne dla dzieci Rybnik warsztaty plastyczne dla dzieci Zabrze pracownia plastyczna Gliwice Wilcza Łabędy dzieci Toszek Przyszowice plastyka Gliwice Pyskowice zajęcia plastyczne dla dzieci Sośnica zajęcia plastyczne dla młodzieży Zabrze pracownia plastyczna dla dzieci zajęcia pozaszkolne Chorzów Katowice lekcje plastyki zajęcia plastyczne dla dzieci Rybnik warsztaty plastyczne dla dzieci Gliwice warsztaty plastyczne dla dzieci Katowice Zabrze lekcje rysunku dla dzieci warsztaty plastyczne dla dzieci Bytom Wielowieś dla dzieci Gliwice Pilchowice Ruda Śląska Zabrze warsztaty plastyczne dla dzieci Tychy Rudziniec Paniówki Czekanów plastyka Gliwice zajęcia plastyczne dla dzieci Bytom zajęcia plastyczne dla dzieci Katowice lekcje malarstwa dla dzieci Gierałtowice
© 2018 - KURS RYSUNKU UFFO
PRACOWNIA GLIWICE ul. Białej Bramy 10 / ul.Zwycięstwa 36
PRACOWNIA KATOWICE ul. Dworcowa 13
e-mail: uffo.info@poczta.fm, tel. 607 453 022, 603 669 401